1022 BARCLAY DR

COCOA, Florida 32927 · Brevard County · Parcel 23 3513-75-4-15

$37 150
Assessed Value
$128 220
Market Value
Annual Tax
$12 150
Taxable Value
Ownership
OwnerCHRISTIAN, WILLIE C
Mailing Address1022 BARCLAY DR COCOA FL 32927
Property Details
Year Built1963
Living Area1 216 sq ft
Lot Size7 841 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Just (Market) Value$128 220
Assessed Value$37 150
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 150